Facebook

Fluid Edge Themes

Participanti

Home  /  Participanti
# Nume Traseu Categorie Echipa/Club Resedinta Achitat
1 Buzdugan Petru Traseul Scurt 45km Masculin 50+ MTB Roman Roman DA
2 Craciun Catalin Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 C9H13NO3 Bike Team Tg. Neamt DA
3 DEACANU VASILE VIOREL Traseul Scurt 45km Masculin 50+ INDIVIDUAL BUZAU NU
4 Voinea Niky Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 MTB Roman Roman DA
5 Lazăr Gabriel Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Asociația Real Sports Iași NU
6 Fieru Danny Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 MTB Roman Roman DA
7 Hrib Sebastian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 MTB Roman Roman NU
8 Murariu Ciprian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 MTB ROMAN Roman DA
9 Buzdugan Vasilică Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Semper Primus Roman Roman DA
10 Constantin Tucaliuc Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Real Sports Iaşi NU
11 Lates Petru - Iulian Traseul Lung 70km Masculin 30-39 C9H13NO3 Bike Team Vanatori Neamt DA
12 Filip Cristian Traseul Lung 70km Masculin 30-39 Flying Pig - Pork Cycling Team Roman NU
13 Partac Radu Augustin Traseul Copii Copii 6-10 - Tamaseni DA
14 RADU ANDREI Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - HORIA DA
15 Partac Anastasia Maria Traseul Copii Copii 6-10 - Tamaseni DA
16 Mihaes Dennis Matei Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Horia DA
17 RADU STEFAN Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - HORIA DA
18 Partac Tudor Cristian Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Tamaseni DA
19 Agafiti Tiberius Andrei Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Iasi NU
20 Girigan Vladut Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 A.S. Suceava pe Bicicleta Suceava DA
21 Toma Andrei Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 A.S.Suceava pe Bicicleta Suceava NU
22 Ignat Manuel George Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 A.S. Suceava pe Bicicleta Suceava NU
23 Fălceanu Călin Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 MTB Roman Roman DA
24 Ursanu Andrei Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 ROUA TriClub Valea Lupului DA
25 Iftime Teodor Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Roman DA
26 Ioan Catalin Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Bike works Galati NU
27 Dumitrache Matei Constantin Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Roman NU
28 Dumitrache Liliana Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Roman NU
29 Ilie Rares Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Roman DA
30 VRINCEANU VASILE-IULIAN Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 C₉H₁₃NO₃ Bike Team Targu-Neamt TARGU-NEAMT DA
31 Smetaniuc Felix-Dominic Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 A.S. Suceava Pe Bicicleta Suceava NU
32 Tui Bogdan-Nicolae Traseul Lung 70km Masculin 40-49 ASSIST Sports Club Suceava DA
33 Nistor Vlăduț Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Roman DA
34 Burlacu Marian Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 MTB roman Roman NU
35 Bejan Mihaela Traseul Lung 70km Feminin 40-49 - Iasi DA
36 Balcu Marian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 AS Velopower Focșani DA
37 FRÎNCU ANDREI-BOGDAN Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 MTB ROMAN Roman DA
38 Bizom Ovidiu Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Elephant Bike Club Bacau NU
39 Bădărău Gabriel-Silviu Traseul Lung 70km Masculin 40-49 - Iași DA
40 Irimiea Iulian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Mtb Roman Roman DA
41 Ostafe Mihai Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Flying Pig - Pork Cycling Team Roman NU
42 Pîntea Vlad Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 HPM PRO MOUNTAIN SPORTS Bacău DA
43 Dascalescu Andrei Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Roman DA
44 Crăciunescu Vasile Dorin Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 A.S. Suceava pe bicicleta Suceava NU
45 Gafita Ioana Traseul Scurt 45km Feminin 19-29 Fly Muzic Iasi jud Iasi NU
46 ȘUSTER SAMI Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Roman DA
47 Ostafe Olivia-Alexandra Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
48 Ostafe Iulian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Roman DA
49 AGAFITI TIBERIUS ANDREI Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 master of romania Iași NU
50 Tudorache Daniel Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Galati DA
51 Iacob Marius Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Roman NU
52 Palade Marius Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Roman NU
53 Clapon Cornel Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Iasi DA
54 Necșoiu Maria Andreea Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
55 Țarcă Maria Luminița Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - Roman DA
56 Stafie Alex Gabriel Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
57 Antici Cristian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Valea Lupului DA
58 Cocut Gabriel Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 30-39 - Tetcani NU
59 AGAFITI TIBERIUS ANDREI Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 master of romania Iași NU
60 vasiliu oana daniela Traseul Lung 70km Feminin 30-39 ppb iasi Iasi DA
61 Ailenei Fabian-Nicusor Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 Piciu Team Topile DA
62 Mugurel Sandu Traseul Lung 70km Masculin 40-49 - Iasi DA
63 Munteanu Victor Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Chisinau DA
64 Lucaci Edddie Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Kinds Gogreen Tetcani NU
65 Tcaciuc Stefan Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 ASSIST Sports Club, Real Sports Suceava DA
66 Ilie Cosmin Gabriel Traseul Lung 70km Masculin 40-49 - Iasi NU
67 STOICA GABRIEL VICENTIU Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 IASI CLUB DE BICICLETE ROMAN DA
68 Deris Ene Daniel Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Roman NU
69 Deris Ioana Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 - Roman NU
70 Vrăbiuță Ioan-Cristian Traseul Lung 70km Masculin 30-39 Tagun bike Piatra Neamț DA
71 Plugarasu Ovidiu ioan Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Amator Bacau NU
72 Taran VALI Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Iasi DA
73 Apostol Radu Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Bacau NU
74 Sandu Rares Mihai Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 Piciu Team Valea Adâncă DA
75 Sandu Tudor Gruia Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 Piciu Team Valea Adâncă DA
76 Ungureanu Danut-Adrian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Roman DA
77 Filip Alexandru Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Cordun DA
78 Munteanu Ionut Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Cordun DA
79 Pohontu Sorin Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Suceava DA
80 LAZAR LUCIAN CATALIN Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Bacau NU
81 Vasiliu Alexandru Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
82 Chiriac Vasile Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Bike Dolhasca Scheia DA
83 Capusneac Gabriel Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Suceava DA
84 Cocuti Radu Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Tetcani DA
85 Bahnea Matei Cristian Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Iasi NU
86 visan adrian Traseul Lung 70km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports IASI DA
87 ACATRINEI FLORIN Traseul Scurt 45km Masculin 50+ - ROMAN DA
88 Tănase Rareș Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CS Next Sports Suceava DA
89 Piciorlung Cristinel Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Happy Sport Bacau Bacau DA
90 Pal Horia Traseul Lung 70km Masculin 19-29 HPM Pro Mountain Sports Valea Lupului DA
91 haji calin Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - volovat NU
92 Vlad Domitian Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 Piciu Team Iași DA
93 Spanu Răzvan Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Roman NU
94 Rimniceanu Roxana Traseul Lung 70km Feminin 40-49 HPM Pro Mountain Sports iasi DA
95 Jianu Madalina Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 Living Bike Faresin Team București DA
96 Sandu Cristian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Bacau DA
97 Tanasa Madalin Traseul Lung 70km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
98 David Mihai Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Suceava DA
99 Toncu Ionut Traseul Lung 70km Masculin 40-49 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
100 Astefanoae Cristian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Icdb Popricani NU
101 PAL EUGEN STEFAN Traseul Lung 70km Masculin 50+ HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS VALEA LUPULUI DA
102 CIURLIC IULIAN Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 C₉H₁₃NO₃ Team Bike Pascani DA
103 Preda Razvan Traseul Lung 70km Masculin 40-49 HPM Promountainsports Iasi DA
104 Buruiană Adrian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 C.S. AlphaMind Mărășești NU
105 Ciprian Cotlet Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Suceava NU
106 Maties Bogdan Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinesti Moinesti DA
107 Maxim Ciprian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 MTB Riders Iasi DA
108 Axenti Mihail Alexandru Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 MTB Riders Iasi DA
109 Grigore Simona Iuliana Traseul Lung 70km Feminin 30-39 - Bucuresti NU
110 Arama Sebastian Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Suceava DA
111 Paris Marian Traseul Scurt 45km Masculin 50+ Alpha Mind Team Focsani NU
112 Scorpie Sara Petrina Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
113 Maris Daniel Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Moinesti DA
114 Bogus Vasile Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 MTB Riders Iasi DA
115 MITREA MARIAN Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - IASI DA
116 PETRUCA MATEI Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - PIATRA NEAMT DA
117 Mocanu Eugen Traseul Lung 70km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
118 Juncu Ioan Bogdan Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Roman NU
119 Pavel Vlad Alexandru Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 - Miroslava DA
120 Simion Sabin Traseul Lung 70km Masculin 30-39 HPM Iasi DA
121 Pasat Matthew Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Suceava DA
122 Máté Szakács Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Odorheiu Secuiesc Odorheiu Secuiesc NU
123 Postolache Lucian Traseul Lung 70km Masculin 40-49 Fly Sports Suceava DA
124 Coman Ciprian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 fiyobi Iasi DA
125 BURUIANA Florin Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Iasi DA
126 Schifirneț Maria Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
127 Candet Vasile Andrei Traseul Lung 70km Masculin 30-39 HappySport Bacau DA
128 Bors Madalin Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Roman NU
129 Dolgos Marius Traseul Lung 70km Masculin 40-49 Real sports Valea Lupului DA
130 Marin Sebastian Traseul Lung 70km Masculin 19-29 HPM Pro Mountain Sports Valea Lupului, Iasi DA
131 marin stefania Traseul Scurt 45km Feminin 19-29 HPM Pro Mountain Sports Moinesti DA
132 Craciun Cristian Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 C9H13NO3 Bike Team Tirgu Neamt DA
133 Radu Crețu Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinești Moinești DA
134 ZBRANCA Laurentiu Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Bike-Mania W2W Iasi NU
135 Clapa Cosmin Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Gherăești DA
136 Burghelea Luca Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 A.C.S MRB Roman Roman DA
137 Sbera Andrei Mihai Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Roman DA
138 Ciobanu Ciprian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Pasiune pe 2 roti Iasi DA
139 Toma Cosmin Stefan Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 MTB Roman Roman DA
140 Berecki Gabriela Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 - Galati DA
141 Bogza Dragos Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Iasi DA
142 Gherguti Adrian Traseul Scurt 45km Masculin 50+ Flying Pig - Pork Cycling Team Roman DA
143 Talpalaru Oana Aurora Traseul Scurt 45km Feminin 30-39 - Roman NU
144 dobos alexandru ciprian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 cozla bike piatra neamt DA
145 Alex Roman Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Piatra Neamt DA
146 Campeanu Sergiu Mihail Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Coffee2Go piatra neamt DA
147 rosu claudiu Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Coffee2Go piatra neamt DA
148 Marin Laurențiu Traseul Scurt 45km Masculin 50+ CSM MOINEȘTI Moinești DA
149 Levarda Andrei Cosmin Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 AS VELOPOWER Focsani DA
150 Filip Lucian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 MTB Roman Roman DA
151 Pascal Ionuț Laurentiu Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 - Roman DA
152 VASILE ELENA- LOREDANA Traseul Scurt 45km Feminin 30-39 C₉H₁₃NO₃ Bike Team TG. NEAMT DA
153 DÂRLĂU Lucian-Corneliu Traseul Scurt 45km Masculin 50+ - Moinești DA
154 Monac Bogdan Traseul Lung 70km Masculin 19-29 Iași Club de Biciclete Iasi DA
155 Lungu Georgiana Traseul Scurt 45km Feminin 19-29 MTB ROMAN Roman NU
156 Dudau Denis Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Roman DA
157 Teslariu Stefan Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Roman DA
158 Busnatu Stefan Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Dr-Heart Bucuresti DA
159 Palote Maria Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 ICdB Iași Iași DA
160 Diac Gabriel Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Elephant Bike Club Bacău Bacau DA
161 Robu Maria Traseul Scurt 45km Feminin 30-39 Sports@diabetes Sabaoani DA
162 Toma Catalin Daniel Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Mtb Roman Roman DA
163 Grigoriu Marian Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Roman NU
164 Marius Ionascu Traseul Lung 70km Masculin 40-49 Tibiscus-Mausbike team Galati NU
165 Cepoi Adrian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Elephant Bike Bacau BACAU NU
166 PASCAL MARIUS Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 W2W IASI DA
167 Seria Ionuț Rafael Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinesti Moinești DA
168 Hogaș Rares Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 HPM Pro Mountain Sports Iași Târgu Frumos DA
169 Mircioi Cristian Traseul Lung 70km Masculin 40-49 Mausbike Tibiscus Galati NU
170 Marin Georgel Traseul Lung 70km Masculin 50+ Mausbike Galati NU
171 Crestin Ovidiu Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Chișinău NU
172 Crestin Oliver Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 - Chișinău DA
173 Crestin Octavian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 - Chișinău NU
174 Asofroniei Alexandru Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Botosani NU
175 Ignat Manuel George Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 A.S. Suceava pe Bicicleta / YT MTB Manuel Ignat Suceava NU
176 Popovici Marius Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 PICIU TEAM Iasi DA
177 Magureanu Alexandru Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 Piciu Team Iasi NU
178 Roman Victor Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Roman DA
179 Constantinescu Bogdan Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Bike Nature Union Bucuresti DA
180 Caras Dan Traseul Scurt 45km Masculin 50+ ICdB Iasi DA
181 Pop Andrei-Eugen Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Lisaura DA
182 Caruceru Paul Andrei Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 HPM Iasi Barnova DA
183 Daniluc Cristian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Roman DA
184 Caruceru Sonia Andreea Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - Barnova DA
185 MANOLACHE IULIAN Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 MTB ROMAN ROMAN DA
186 MELINTEANU IULIAN Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Magazinulcubiciclete.ro Focsani DA
187 Diac Vlăduț Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Gherăești NU
188 NASTASA Vladimir Traseul Copii Copii 6-10 MTB Roman Roman DA
189 Bocancea Bogdan Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - Iasi DA
190 Dantis Marian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Csm Cluj Roman DA
191 Obreja Mihai Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
192 Spac Adrian Octavian Traseul Scurt 45km Feminin 50+ - Suceava DA
193 Spac Carmen Traseul Scurt 45km Feminin 50+ - Suceava DA
194 Vlad Marius Traseul Lung 70km Masculin 40-49 Maus Bike Galati DA
195 Marcu Marian Alexandru Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 Csm Moinești Moinești DA
196 Movilă Lavinia Traseul Scurt 45km Feminin 14-18 C.S.M Moinești Moinești DA
197 Budaca Matei Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinesti Moinesti DA
198 DELIU Ioan Traseul Scurt 45km Masculin 50+ MTB Roman Roman DA
199 Luca Marcu George Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 Csm Moinești Moinești DA
200 Olaru Ștefan Ioan Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 C.S.M Moinești Moinești DA
201 Popa Teofil Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinesti Moinesti DA
202 Lazar Darius Traseul Copii Copii Masculin 10-12 CSM Moinesti Moinesti DA
203 Lazar Alexandru Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinesti Moinesti DA
204 Lazar Liliana Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 CSM Moinesti Moinesti DA
205 Poida Silvian Traseul Lung 70km Masculin 40-49 - TULCEA DA
206 Novac Marius Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Elephant Bike Bacau Bacau DA
207 Dabija Lucian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Elephant Bike Club Bacau NU
208 Găman Andrei Cosmin Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 M Bacau DA
209 Ungureanu Iulian Traseul Scurt 45km Masculin 19-29 - Bacău DA
210 Dantis Otilia Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 - ROMAN NU
211 Dantis Allegra Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - ROMAN DA
212 Mreana Ștefan Iulian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 JBK Roman DA
213 Mreana Matei Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 JBK Roman DA
214 URITA Cristian Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 Elephant Bike Club Bacau Bacau DA
215 CIMPAN CALIN-VASILE Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 - IPOTESTI DA
216 Mreana Stefania Traseul Copii Copii 6-10 JBK Roman DA
217 Ivanov-Mera Cristian Traseul Lung 70km Masculin 30-39 - Iasi DA
218 Dîrlau Delia Andreea Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Feminin 12-14 C.S.M Moinesti Zemes DA
219 TROFIN MARIA MEDEEA Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Feminin 12-14 C.S.M. MOINESTI MOINESTI DA
220 Lazar Vasile Alin Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 C9H13NO3 BIKE TG NEAMȚ Targu Neamț NU
221 Mera Calin Stefan Traseul Copii Copii 6-10 - Iasi DA
222 Jianu Daniel Traseul Scurt 45km Masculin 50+ Living Bike Faresin Team Bucuresti DA
223 Ispas Rareș George Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinești Moinești DA
224 Ghencea Mihnea Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 CSM Moinești Moinesti NU
225 Duca Bogdan Traseul Lung 70km Masculin 30-39 Dinamo BikeXpert Superbet Bacău DA
226 Cocea Eliza-Alexandra Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - Roman DA
227 Cohal Mihnea Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 - Bacau DA
228 Postolache Calin Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Suceava DA
229 Noroc Mihai Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Iasi DA
230 condrea mihai Traseul Scurt 45km Masculin 50+ - suceava NU
231 VEZETEU ALEXANDRU Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 REAL SPORTS IASI DA
232 Gusa Alyona Traseul Copii Copii 6-10 - Cordun DA
233 Roman Ionuț Alexandru Traseul Lung 70km Masculin 19-29 - Iasi DA
234 ROD ESBEN Traseul Scurt 45km Masculin 50+ BikeXpert Racing Team Tulcea DA
235 Marandici Marian Traseul Scurt 45km Masculin 50+ Maus Bike Galati NU
236 Mînzatu Dragoș Paul Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 - Ion Creanga NU
237 Gugiuman Adi Aurelian Traseul Scurt 45km Masculin 30-39 ROUA TriClub Valea Lupului DA
238 Gugiuman David Traseul Copii Copii 6-10 - Valea Lupuiui DA
239 Gugiuman Maria Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - Valea Lupului DA
240 Catargiu Valeriu Virgil Traseul Scurt 45km Masculin 40-49 ActiveXplore Botoșani DA
241 Iftime Alexandru Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Roman DA
242 Clapa Rareș Traseul Copii Copii 6-10 - Gherăești DA
243 Cimpoesu Darius Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Roman DA
244 Mircia Tudor Stefan Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Roman DA
245 Banu Rareș Traseul Copii Copii 6-10 - Roman DA
246 Eva Mihaela Traseul Scurt 45km Feminin 40-49 ACC Bucuresti Sabaoani NU
247 Burlacu Marian Traseul Scurt 45km Masculin 14-18 MTBROMAN Roman NU
248 Bejan Catalin Bogdan Traseul Lung 70km Masculin 40-49 - Iasi DA