Facebook

Fluid Edge Themes

Participanti

Home  /  Participanti
# Nume Traseu Categorie Echipa/Club Resedinta Achitat
1 BULAI PETRUT Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 ELEPHANT BIKE CLUB BC BACAU NU
2 Popitan Alin Decebal Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 MTB Roman Roman NU
3 Vasiliu Oana daniela Traseul Lung 80km Feminin 19-29 - Iasi NU
4 NISTOR VLADUT GABRIEL Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Roman DA
5 Buzdugan Stefan Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 MTB Roman Roman DA
6 Iacob Adrian Petronel Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB Roman Roman NU
7 Murariu Ciprian Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Mtb Roman Roman DA
8 Dabija Alessia Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
9 Horobet Alexandru Traseul Copii Copii 7-10 - Iasi NU
10 Postolache Lucian Traseul Lung 80km Masculin 30-39 Vee Tire Team Suceava NU
11 Ignat Manuel George Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 A.S. Suceava pe Bicicleta Suceava NU
12 Postolache Calin Traseul Copii Copii 7-10 Vee Tire Team Suceava NU
13 Munteanu Cristi Traseul Popular 25km Masculin 50+ Elephant bike Bacau NU
14 Iacob Marius Traseul Popular 25km Masculin 30-39 MTB Roman Roman NU
15 Lucaci Emanuel eduard Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Kinds gogreen ck Tetcani NU
16 Badarau Gabriel Silviu Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Iasi DA
17 Buzdugan Vasilica Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Mtb Roman Roman DA
18 Ureche Ionut Traseul Lung 80km Masculin 30-39 1KTM Racing Team Cluj Napoca NU
19 Tamasanu Marius-Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Barlad NU
20 Socola Razvan Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Barlad NU
21 Piciorlung Cristinel Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Bacau DA
22 COCEA ELIZA - ALEXANDRA Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Feminin 10-12 - Roman NU
23 FRÎNCU ANDREI-BOGDAN Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 MTB ROMAN Roman NU
24 Irimiea Iulian Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 MTB Roman Roman DA
25 Ailincai  Yanis Matei Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
26 Oprea Paul Madalin Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 C.A Roman Roman NU
27 Staicu Octavian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB Roman Iasi DA
28 Necsoiu Marina Traseul Popular 25km Feminin 40-49 - Roman DA
29 Necsoiu Maria Andreea Traseul Copii Copii 7-10 - Roman DA
30 Moldoveanu Nicoleta Luciana Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Roman DA
31 Bacosca Teodor Traseul Popular 25km Masculin 50+ - Roman DA
32 Moldoveanu  Giani Vasile Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman DA
33 Percu Codrin Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 2Tires Bacau DA
34 Arama Maria Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Roman DA
35 Neagu Filip-George Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman NU
36 Ciuhan Adrian Florin Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Suceava NU
37 Popa Gabriel Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman DA
38 Ardeleanu Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Biciclist de Iasi Iasi DA
39 Cristian Spoiala Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 ASSIST Biking Club Suceava NU
40 Rosu Gigi Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB Roman Roman NU
41 Dorobat Vlad Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 HappySport Bacau DA
42 Moraru Vlad Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Roman DA
43 Lupu Alexandru Traseul Copii Copii Masculin 12-14 Mtb Roman Miron Costin NU
44 Hanganu Ciprian Traseul Popular 25km Masculin 30-39 Alfa Club Ciclism Barlad Barlad NU
45 STANICA MIOARA Traseul Scurt 40km Feminin 50+ - Bacau NU
46 Rosu David Traseul Copii Copii 7-10 - Roman DA
47 MANOLACHE IULIAN Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB ROMAN Roman DA
48 Filip Alexandru Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 MTB Roman Cordun DA
49 Marca Eric Stefan Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 OnTheEdge Bacau NU
50 Balaban Luca Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Feminin 12-14 - Bacau NU
51 Cheta Silviu Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB Roman Husi DA
52 bota constantin razvan Traseul Lung 80km Masculin 30-39 - piatra neamt NU
53 Moldoveanu Dorin Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 ASSIST Biking Club Suceava NU
54 Alexandru Tornea Traseul Lung 80km Masculin 19-29 ASSIST Biking Club Suceava DA
55 Tui Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 ASSIST Biking Club Suceava DA
56 Marius Antofi Traseul Lung 80km Masculin 30-39 PerfectBike.ro Bucurestu NU
57 Kincses Alexandru Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 HappySport Bacau NU
58 Gafitescu Daniel Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Marginea DA
59 Blasciuc Adrian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Marginea DA
60 Csuvár Attila Traseul Lung 80km Masculin 40-49 Peloton Békéscsaba NU
61 Miron Miruna Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - Roman NU
62 Abahnencei Alin-Andrei Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman DA
63 Dragoi Dragos-Ioan Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Dumbrava Rosie DA
64 Radu Stefan Traseul Copii Copii 7-10 - Horia DA
65 Radu Andrei Traseul Copii Copii 7-10 - Horia DA
66 Dumbrava Andrei-Robert Traseul Lung 80km Masculin 30-39 - Roman NU
67 Dumitrache Matei Constantin Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Roman NU
68 Dumitrache Liliana Traseul Popular 25km Feminin 30-39 - Roman NU
69 Iordachioaia Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Elephant Bike Bacau NU
70 Bacaoanu Matei Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Biciclist de Iasi Iasi DA
71 Noroc Mihai Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Biciclisti de Iasi Iasi DA
72 Popa Nicolaie Cristian Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - Bacau NU
73 Paulyuk Teodor Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
74 Paulyuk Alexandru Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
75 Minca Daria Traseul Copii Copii 7-10 - Roma DA
76 Danaila Alexandru Stefan Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
77 ASAFTEI IONUT ALEXANDRU Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - IASI DA
78 Cernauteanu Razvan Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 MTB Roman Roman NU
79 Ciurdea Sebastian Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 MTB Roman Roman DA
80 Graur Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Decathlon Iasi DA
81 Raus Teodor Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Fun-Run Botosani Botosani NU
82 Raus Adrian Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 FUN-RUN BOTOSANI Bitosani NU
83 Ardeleanu Maria Loredana Traseul Scurt 40km Feminin 19-29 - Iasi DA
84 Baban-Cavaleru Florin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Iasi NU
85 Buza Florin Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman NU
86 Pîntea Vlad Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 ACS MTB Roman Bacau DA
87 Traian Enache Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman NU
88 Cristian Cojocaru Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Buhusi NU
89 Cojocaru Ionut Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Buhusi NU
90 Constantin Ionut Paul Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman DA
91 Dinga Daniel Traseul Popular 25km Masculin 40-49 - Roman NU
92 Dinga Ana Maria Traseul Popular 25km Masculin 40-49 - Roman NU
93 Agafiti Tiberius Andrei Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Piciu Team Iasi DA
94 Badescu Sebastian Ionut Traseul Lung 80km Masculin 19-29 - Suceava DA
95 Aonofriesei Alexandra Traseul Lung 80km Feminin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi NU
96 Florin Bobeica Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 ACS Vee Tire Team Comanesti NU
97 Spinu Alexandru Traseul Copii Masculin 14-18 - Roman NU
98 Ilie Cosmin Gabriel Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Iasi DA
99 Chiriac Ovidiu Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Clubul de Ciclism Vaslui Vaslui NU
100 Robert Holobîca Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Neamt NU
101 CHIRITOI NICOLAE Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 --- IASI DA
102 Mihaes Dennis Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
103 Popa Andrei-Razvan Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 MTB Roman Roman DA
104 Palade Marius Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman DA
105 Boiciuc Cosmin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman DA
106 Adascalului Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman DA
107 Husaru George Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman DA
108 Tudose Teodora Andreea Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Feminin 10-12 - Iasi DA
109 Damoc  Petru Traseul Popular 25km Masculin 19-29 Roman Roman NU
110 Iacob Catalin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman NU
111 Cozma Izabela Traseul Scurt 40km Feminin 30-39 Tigres Velorun Bacau NU
112 Chiriac Vasile Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Bike Dolhasca Scheia DA
113 Stefania Valentina Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Roman NU
114 Gura Mare Lucian Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Horia NU
115 Giosu Constantin Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Botosani NU
116 Giosu Voichita Genoveva Traseul Scurt 40km Feminin 40-49 - Botosani NU
117 Andrici Razvan-Gabriel Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman DA
118 Coman Ciprian Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Iasi DA
119 Manolache Marius Constantin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Roman NU
120 Marcu Ionut Sorin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Bucuresti DA
121 Marcu Paula Traseul Popular 25km Feminin 30-39 - Bucuresti DA
122 Merticariu Adrian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - IASI NU
123 Pal Eugen Stefan Traseul Lung 80km Masculin 50+ HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS Valea Lupului DA
124 Pal Horia Traseul Lung 80km Masculin 19-29 HPM - PRO MOUNTAIN SPORTS Valea Lupului DA
125 Bucur Marian Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Hills&Wheels Bacau DA
126 Crisu David Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman DA
127 Radu Daniel Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - HORIA NU
128 TAL DANUT Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - BACAU NU
129 Bisoc Razvan-Emanuel Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - com. Sabaoani NU
130 Sandu Mugurel Traseul Lung 80km Masculin 40-49 Scott Faresin Team Iasi NU
131 Ioan Stoian Traseul Scurt 40km Masculin 50+ Alfa Club Ciclism Bârlad Perieni, jud. Vaslui NU
132 Bancescu Andrei-Alex Traseul Popular 25km Masculin 30-39 ACS MTB Roman Roman DA
133 Bancescu Alexandru-Toader Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Roman DA
134 LEBADA FLORIN Traseul Popular 25km Masculin 40-49 - Piatra Neamt DA
135 Clapa Cosmin Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Gheraesti DA
136 Vlad Lorin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Elefant bike Buhusi NU
137 Rusu Nicholas Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman NU
138 Samson Victor Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman DA
139 Braescu Riccardo Traseul Copii Masculin 14-18 - Cordun NU
140 Tofan Andrei Traseul Lung 80km Masculin 40-49 Vee Tire Team Suceava NU
141 Comanescu Catalin Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Roman DA
142 Ivanov-Mera Cristian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Iasi NU
143 Gherghel Monel Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Roman DA
144 Rusu Nicholas Traseul Copii Copii Feminin 12-14 - Roman NU
145 Tanasa Madalin Traseul Lung 80km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
146 Grumei Teodor Cosmin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Pitesti DA
147 Leahu Alexandru Traseul Popular 25km Masculin 19-29 - Roman DA
148 Danaila Alexandru Stefan Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
149 Cionach Filofteia (Teia) Roberta Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
150 Cionach Maria Alexandra Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
151 Cionach Georgiana Traseul Copii Copii Feminin 12-14 - Roman NU
152 Tarca Maria Luminita Traseul Copii Copii 7-10 - Gâdinti NU
153 Garabet Dan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MBT Riders Iasi NU
154 Clapa Rares Traseul Copii Copii 7-10 - Gheraesti DA
155 Ciprian Cotlet Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Suceava DA
156 cojocariu albert mihai Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Saint Lazare NU
157 Bizom Ovidiu Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Elefant bike Bacau DA
158 Acatrinei Florin Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - Roman DA
159 Roman Mircea Daniel Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Cozla Bike Piatra Neamt DA
160 Condrea Mihai Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Vatra  Moldovitei DA
161 MACSIM CLAUDIU Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Asociatia Suceava pe Bicicleta Suceava NU
162 Filip Lucian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB Roman Roman DA
163 Hogas  Rares Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 HPM- Pro Mountain Sports Târgu Frumos DA
164 Haisan Adrian Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Roman DA
165 Burlacu Iulian Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Cordun DA
166 Oprea Ionut constantin Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Roman DA
167 Stoica Stefan Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman DA
168 Vicol Alex Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 ICDB Iasi DA
169 Opincariu Calin Traseul Lung 80km Masculin 19-29 Hills and Wheels Bacau NU
170 Motei Vlad Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Hills and Wheels Bacau NU
171 Andrici Dominic Traseul Copii Copii 7-10 - Roman NU
172 Andrici Iustin Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman NU
173 Pascaluta Ilie Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Hills&Wheels Bacau DA
174 Bejan Mihaela Traseul Lung 80km Feminin 30-39 - Iasi DA
175 Riciu Alina Traseul Popular 25km Feminin 30-39 Magazinul cu biciclete Focsani DA
176 Ignat Manuel George Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 A.S. Suceava pe Bicicleta Suceava NU
177 Toncu Ionut Traseul Lung 80km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi Iasi DA
178 Marin Sebastian Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
179 Craciunescu Stefan Ionut Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Assist Sports Club Suceava DA
180 Pavel Vlad Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 - Iasi NU
181 GHERGUTI ADRIAN Traseul Scurt 40km Masculin 50+ MTB Roman ROMAN DA
182 Coteanu Andrei Luca Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Roman DA
183 Coteanu Vlad Nicolae Traseul Copii Copii 7-10 - Roman DA
184 Vlad Domitian Traseul Copii Copii Masculin 12-14 Piciu Team Iasi DA
185 Vinatoru Vlad- Mihai vlad Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Get to the point Valea Lupului NU
186 Buzdugan Amalia Maria Traseul Copii Copii 7-10 MTB Roman Roman DA
187 Sandu Cristian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Elephant Bike club Bacau NU
188 Deris Ene Daniel Traseul Popular 25km Masculin 40-49 - ROMAN DA
189 Sandu Tudor Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-12 Elephant Bike Club Bacau NU
190 Deris Ioana Traseul Popular 25km Feminin 40-49 - ROMAN DA
191 Petrache Mihai Traseul Lung 80km Masculin 19-29 Roman Ion Creanga NU
192 Gafita Ioana Mihaela Traseul Lung 80km Feminin 19-29 - Iasi DA
193 Ciprian Lipsa Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 MausBike Galati DA
194 covasan marian Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Mtb Bicaz Bicaz NU
195 Fratita Petru Traseul Lung 80km Masculin 19-29 - Galati NU
196 zaborila bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Iasi NU
197 GALATANU Adrian Mihai Traseul Lung 80km Masculin 40-49 ASSIST Sports Club Suceava DA
198 David Mihai Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Suceava DA
199 Rimniceanu Roxana Traseul Lung 80km Feminin 40-49 HPM-Pro Mountain Sports Iasi DA
200 Temelie Dragos - Alexandru Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 VeloPower Focsani DA
201 Balcu Marian Traseul Lung 80km Masculin 40-49 Magazinul Cu Biciclete Focsani DA
202 Coliba Cosmin Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Iasi NU
203 Radeanu Lucian Stefan Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Piciu Team Iasi DA
204 Sandru Mihai Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Vatra Moldovitei DA
205 Magureanu Alexandru Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Piciu Team Iasi DA
206 Romeo Intuneric Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - Bacau NU
207 Cristea Tudor Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Happy Sport Bacau NU
208 Ionut Apopei Traseul Lung 80km Masculin 19-29 - Piatra Neamt NU
209 Bors Madalin Traseul Popular 25km Masculin 19-29 - Roman DA
210 Minea Mihai Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Iasi NU
211 Caras Dan Traseul Scurt 40km Masculin 50+ ICdB TEAM Iasi DA
212 Prunache Teodor Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Magazinul Cu Biciclete Focsani NU
213 Dobre Andrei Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Gadinti DA
214 Busnatu Stefan Sebastian Traseul Scurt 40km Masculin 29-39 MTB Roman Bucuresti DA
215 Vornicu David Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Falticeni NU
216 Mazilu Andrei Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Bacau NU
217 Danalache Florin Traseul Lung 80km Masculin 40-49 - Botosani NU
218 FIERU DANNY Traseul Copii Copii Masculin 10-12 MTB Roman Roman NU
219 Clapon Cornel Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Atletis Iasi NU
220 Barcan Dragos Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Cativa Mici Si O Bere Roman DA
221 Ancuta Stefania Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Ion Creanga NU
222 Moisiuc Rares Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Monticond Radauti DA
223 Florica Stefania Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Roman DA
224 Daniluc Cristian-Razvan Traseul Popular 25km Masculin 30-39 MTB Roman Iasi DA
225 Smetaniuc Felix-Dominic Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 A.S. Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
226 Stoleri George Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Iasi Club De Biciclete Suceava DA
227 Zbranca Laurentiu Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Bike-Mania Iasi DA
228 Gridenoc Dragos Aurelian Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Lunca Cetatuii Iasi NU
229 Hlihor Andrei Constantin Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Targu Frumos, Jud Iasi NU
230 Ilie Rares Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Roman DA
231 Costi Strungaru Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Roman NU
232 ROTARU ANDREI Traseul Copii Copii Masculin 12-14 MTB ROMAN ROMAN DA
233 ROTARU MIRUNA Traseul Copii Copii Feminin 10-12 MTB ROMAN ROMAN DA
234 ROTARU LARISA Traseul Copii Copii Feminin 10-12 MTB ROMAN ROMAN DA
235 ROTARU MARIA Traseul Copii Copii 7-10 MTB ROMAN ROMAN DA
236 BUCATARU FLORINA Traseul Copii Copii 7-10 MTB ROMAN ROMAN DA
237 FICUTA VASILICA Traseul Copii Copii 7-10 MTB ROMAN ROMAN DA
238 PARASCHIV IONUT Traseul Copii Copii 7-10 MTB ROMAN ROMAN DA
239 PARASCHIV MONEL Traseul Copii Copii Masculin 10-12 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
240 PARASCHIV VALENTIN Traseul Copii Copii Masculin 10-12 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
241 SORIC COSMIN Traseul Copii Copii Masculin 10-12 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
242 GANGUR ROBERTO Traseul Copii Copii Masculin 10-12 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
243 CARNEI GABRIEL Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
244 NICA RENATO Traseul Copii Copii Masculin 10-12 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
245 FERARU MARIUS Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
246 PARASCHIV NARCIS Traseul Copii Copii Masculin 10-12 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
247 PARASCHIV SORIN Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
248 BUGA OCTAVIAN Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
249 PARASCHIV DENIS Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
250 STOICA EDUARD Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
251 BUGA COSMIN Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
252 MACOVEI COSMIN Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
253 BULIGA DENISA Traseul Copii Copii Feminin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
254 BALAN EDUARD Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
255 LUPU RICARDO Traseul Copii Copii Masculin 12-14 IUBIRE SI SPERANTA ROMAN DA
256 Oprea Vladut Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman NU
257 Dascalescu Andrei Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Roman DA
258 Dascalescu Andreea Laura Traseul Copii Copii Feminin 10-12 - Roman DA
259 Girigan Vlad Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 A.S. Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
260 Carstiuc Daniela Traseul Scurt 40km Feminin 30-39 A.S. Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
261 Balan Ionut Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 A.S. Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
262 Cocuti Radu Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Tetcani DA
263 Tabara Constantin Traseul Lung 80km Masculin 30-39 - Chisinau NU
264 Taran Vali Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Pasiune Pe Doua Roti Iasi DA
265 Boamba Stefan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Bacau DA
266 Toma Andrei Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 A.S.Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
267 Toma Victor Traseul Scurt 40km Masculin 50+ A.S.Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
268 Craciunescu Maria Mihaela Traseul Scurt 40km Feminin 19-29 Marvel Suceava DA
269 Vasiliu Alexandru Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
270 STEFANESCU VIOREL Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - PIATRA NEAMT DA
271 CONSTANTIN Florin Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Braila NU
272 BARBU Nicu - Angelin Traseul Scurt 40km Masculin 50+ Wings To Wheels (W2W) Iasi DA
273 CLENCIU Dorian Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Bucuresti NU
274 Dorcu David Traseul Popular 25km Masculin 19-29 - Roman DA
275 Moisiuc Gheorghe Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - Radauti DA
276 Cazacu Nicolas Traseul Copii Copii 7-10 - Vanatori- Galati DA
277 Danca Iosif Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Roman NU
278 Catargiu Valeriu Virgil Traseul Lung 80km Masculin 40-49 ActiveXplore Botosani DA
279 Postolache Radu Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 4Bike Piatra Neamt Piatra Neamt DA
280 Cosmin Petrachescu Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Botosani DA
281 Slevoaca Gheo Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Suceava, Romania DA
282 Mocanu Eugen Traseul Lung 80km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
283 Butnaru Andrei Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Suceava Pe Bicicleta Suceava DA
284 Berecki Gabriela Traseul Scurt 40km Feminin 40-49 Bike Works Galati DA
285 Bradu Laura Maria Traseul Copii Copii Masculin 12-14 - Roman NU
286 Traistaru Alexandru Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Roman DA
287 Spataru Alina Elena Traseul Copii Copii Feminin 10-12 Bao Roman Horia NU
288 MANOLIU ANGEL Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 VELOCIRAPTORS GALATI DA
289 MARIUS TELETIN Traseul Popular 25km Masculin 50+ - BOD, BRASOV NU
290 IRINA TELETIN Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - BOD, BRASOV NU
291 MIHAI PREDA Traseul Popular 25km Masculin 50+ - BRASOV NU
292 Talpes Octavian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 VELOCIRAPTORI Galati DA
293 Juncu Ioan Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 MTB World Ccampion Roman DA
294 Tucaliuc Constantin Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Real Sports Iasi DA
295 Tudosa Razvan Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Bike Fm Zemes DA
296 Popa Bianca Stefana Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Roman DA
297 Popa Denisa Florina Traseul Popular 25km Feminin 19-29 - Roman DA
298 Toma Cosmin Stefan Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Roman DA
299 Guzganu Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Iasi NU
300 Tabara Raluca Lavinia Traseul Scurt 40km Feminin 30-39 - Iasi NU
301 Cristea Tudor Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 Happy Sport Bacau NU
302 Oprea Calin Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 HPM ProMountain Sports Suceava DA
303 MARIN LAURENTIU - CRISTIAN Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - MOINESTI DA
304 ANDRIESCU Costi Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 IASI ORASUL BICICLETELOR IASI DA
305 LUCA MARCU - GEORGE Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - MOINESTI DA
306 Lazar Darius Traseul Copii Copii Masculin 10-12 - Moinesti DA
307 Lazar Alexandru Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-14 - Moinesti DA
308 Juncu Mihail Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Mtb Gadinti DA
309 Tutunaru Stefan Liviu Traseul Lung 80km Masculin 40-49 - Roman NU
310 Duca Bogdan Traseul Lung 80km Masculin 19-29 Carcover Veloteca Racing Team Bacau DA
311 Bogus Vasile Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 MTB Riders Oglinzi NU
312 MANOLACHE SORIN Traseul Popular 25km Masculin 50+ - ROMAN DA
313 Agafitei Robert Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Comanesti, Jud.Bacau DA
314 Magurean Matei Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-13 - Campulung Moldovenesc DA
315 Tudose Romeo Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Roman DA
316 Gineralu Florin Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Piatra Neamt NU
317 Movila Andra-Lavinia Traseul Popular 25km Feminin 14-18 - Moinesti DA
318 Deacanu Vasile Viorel Traseul Scurt 40km Masculin 50+ - Buzau NU
319 Lazar Liliana Traseul Scurt 40km Feminin 40-49 - Moinesti DA
320 Patrascu Alexandru Remus Traseul Popular 25km Masculin 19-29 - Roman DA
321 Vatamanelu Matei- Serban Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-13 - Roman DA
322 Roman Ionut Traseul Lung 80km Masculin 19-29 Piciu Team IASI DA
323 STEFAN Ion-Ionut Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Led Pedals Iasi NU
324 Pasat David Matthew Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Suceava DA
325 ANDRIESCU MATEI SEBASTIAN Traseul Copii Masculin 12-13 IASI ORASUL BICICLETELOR IASI DA
326 Maties Vladut Petru Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Roman NU
327 Cucu Paduraru Nicholas Traseul Scurt 40km Feminin 14-18 - Roman NU
328 Bratucu Adrian Traseul Lung 80km Masculin 40-49 Spitzer Silo Ghermanesti DA
329 HOLBAN RADU-ANDREI Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - ROMAN DA
330 HOLBAN BRINDUSA-MIHAELA Traseul Scurt 40km Feminin 30-39 - ROMAN DA
331 Chiculita Catalin Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Roman DA
332 Nastasa Matei Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Roman DA
333 Panaite Codrin Andrei Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Horia DA
334 Panaite Claudiu Constantin Traseul Popular 25km Masculin 40-49 - Horia DA
335 Cotrus Adrian Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 HPM Pro Mountain Sports Iasi DA
336 Marin Ioana Stefania Traseul Scurt 40km Feminin 19-29 HPM Pro Mountain Sports Moinesti DA
337 Toma Catalin Daniel Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Roman DA
338 Apachitei Alin Stefan Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman DA
339 Apachitei Alesia Stefania Traseul Copii Juniori Feminin 10-11 - Roman DA
340 Valeanu Ionut Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 Bike4Ride Team Iasi DA
341 Irimiea Denisa Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Feminin 12-13 MTB Roman Roman DA
342 Iftime Teodor Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-13 - Roman NU
343 Iftime Irina Traseul Popular 25km Feminin 40-49 - Roman DA
344 Vezeteu Alexandru Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 RealSports - Vivertine Iasi DA
345 Hogas Constantin Liviu Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 Fara Targu Frumos NU
346 Suster Sami Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-11 - Roman DA
347 Ilascu Andreea Traseul Scurt 40km Feminin 14-18 Mtb Gadinti DA
348 Dragu Elias Rares Traseul Scurt 40km Masculin 14-18 - Iasi NU
349 IRIMIEA PATRICK DIMITRIE Traseul Copii Copii 7-9 MTB Roman Roman NU
350 HOCIUNG RARES GABRIEL Traseul Copii Copii 7-9 MTB Roman Roman NU
351 Andrei Albert Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 - Matca NU
352 HOTARANU DARIUS MATEI Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - ROMAN DA
353 BLAJ- MAFTEI DANIEL- VASILE Traseul Copii Copii 7-9 - Roman DA
354 MIRON LUCA GABRIEL Traseul Copii Juniori Masculin 12-13 - Roman NU
355 CUPRIAN MATEI ALECSANDRU Traseul Copii Juniori Masculin 12-13 - Roman NU
356 Farcas Marian Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 10-11 - Roman DA
357 Popa Mihai Mihnea Traseul Copii Juniori Masculin 12-13 - Roman NU
358 DABIJA LUCIAN Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 ELEPHANT BIKE BACAU NU
359 PASCAL MARIUS Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - IASI DA
360 Covrig Dragos Constantin Traseul Copii Copii 7-9 - Roman DA
361 Balaita Andrei Stefan Traseul Copii Masculin 12-13 - Romam DA
362 Popity Ioana Alexandra Traseul Scurt 40km Feminin 19-29 - Arad DA
363 Muntean Aurelian Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 Suceava Pe Bicicleta Suceava NU
364 Rares Toma Traseul Copii Juniori Masculin 12-13 Roman-Voda Roman NU
365 Iliuta Adrian Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Iasi NU
366 Pascal Ionut Laurentiu Traseul Copii Copii 7-9 - Roman, Jud. Neamt NU
367 Antofi Marius Traseul Lung 80km Masculin 30-39 PerfectBike.ro Bucuresti NU
368 Istrate Denis Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-13 MTB Roman Dumbrava Rosie DA
369 Pruteanu Alexandru Traseul Family 25km - copil insotit de un parinte Masculin 12-13 MTB Roman Dumbrava Rosie DA
370 Benchea Ionut Cosmin Traseul Popular 25km Masculin 30-39 - Roman DA
371 Simion Sabin Traseul Lung 80km Masculin 30-39 HPM Iasi DA
372 Grigoras Stefan Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Roman DA
373 Turcanu Andrei-Sebastian Traseul Copii Copii 7-9 - Suceava NU
374 Turcanu Bogdan Traseul Scurt 40km Masculin 30-39 - Suceava NU
375 POPOVICI ALEXANDRU Traseul Scurt 40km Masculin 19-29 MTB ROMAN HORIA DA
376 ULIAN SILVESTRU BENONE Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 MTB ROMAN HORIA DA
377 Buzdugan Tudor Andrei Traseul Copii Juniori Masculin 10-11 MTB ROMAN Roman NU
378 Todarca George Alexandru Traseul Popular 25km Masculin 14-18 - Bacau NU
379 Bogdan Avadanei Traseul Scurt 40km Masculin 40-49 - Roman DA
380 Gigel Koszta Traseul Scurt 40km Masculin 50-59 - Roman DA